Pronájem kanceláře Praha

PRONÁJEM KANCELÁŘE PRAHA

Nabízíme k pronájmu kompletně vybavené kancelářské prostory ve čtyřech samostatných křídlech architektonicky jedinečné budovy. Interiér vyniká flexibilností vnitřního uspořádání a umožňuje tak vyhovět představám a potřebám nájemce.

 Ve všech částech budovy je rychlé připojení k internetu LAN či Wifi. 

K dispozici jsou také sedací soupravy pro relaxaci, multifunkční místnost se samoobslužnou kantýnou, promítacím zařízením a velkoplošnou TV a další konferenční místnosti.

 Samostatné kanceláře jsou od 30 m² do 700 m² výměry. Každé křídlo (část) je samostatnou jednotkou vybavenou stylovým kancelářským nábytkem. 

Jednotlivá křídla mají vlastní sociální zázemí včetně sprch, vybavený kuchyňský kout, vlastní serverovnu, podružné hodiny a plynoměr pro odečet energií, oddělenou konferenční místností pro 15 osob a další oddělené jednací či kancelářské místnosti.  Samozřejmostí jsou zdvojené podlahy s rozvody internetu a elektřiny, klimatizace fancoily, topení konvektorovými radiátory, přístup na karty a služby centrální recepce a parkování zdarma. Každé křídlo je samostatně barevně laděno včetně koberců a stěn.

 Vysokorychlostní internet a parkování zdarma.

pronájem kanceláře Praha

Zelená část má plochu 600m² a 50 pracovních míst se stoly, kontejnery a skříňkami. K dispozici je také samostatný kuchyňský kout, sociální zařízení se sprchou, vlastní serverovna a 4 samostatné jednací či kancelářské místnosti.

 

pronájem kanceláře Praha

Červená část je otevřený prostor o ploše 600m². K dispozici je samostatný kuchyňský kout, sociální zařízení se sprchou, vlastní serverovna a samostatná jednací místnost pro 15 osob a dvě oddělené místnosti.

pronájem kanceláře Praha

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Rádi Vás uvítáme v našem pražském inovačním centru

InnoCrystal s.r.o.
Inovační 122
252 41 Zlatníky-Hodkovice
Czech Republic

InnoCrystal s.r.o.
Inovační 122
252 41 Zlatníky-Hodkovice
Czech Republic