Vize

VIZE

InnoCrystal je soukromé business centrum vytvořené s cílem povzbudit kreativitu a interakci inovativních společností. Aspirujeme vytvořit prostor, kde se budou setkávat a propojovat lidé, myšlenky, firmy a rozmanité projekty, s cílem 1. Akcelerovat inovační potenciál a růst těchto společností a 2. Inspirovat je vzájemnou interakcí. Dojde k multiplikaci inovačního potenciálu a urychlení procesu komercializace od prvotního vzniku nápadu až po jeho realizaci.

Zaměřujeme se především na inovaci v oblasti biotechnologie a příbuzných interdisciplinárních oblastí. Naším cílem je vyprodukovat 10 mezinárodně uznávaných start-upů v horizontu příštích 5 let.

POMŮŽETE NÁM VYTVOŘIT TO SPRÁVNÉ MÍSTO K INOVACÍM PRO PRAHU?

PROČ MY

LIDÉ – InnoCrystal je tvořen lidmi s prokazatelnými mezinárodními výsledky v korporátním a akademickém světě. Věříme, že úspěch inovačního procesu závisí z 80 % na lidech, kteří za ním stojí a z 20 % na vlastní myšlence. Naší filozofií je naplno rozvinout potenciál podnikatelského talentu a usnadnit začínajícím podnikatelům uspět!

POMŮŽEME VÁM AKCELEROVAT VÁŠ BUSINESS.

EXPERTÍZA

Inovace je naše práce, pracujeme s několika společnostmi a v současnosti máme v pokročilém stádiu rozpracování několik slibných technologií. Zaměřujeme se na prodání Vašich myšlenek investorům. Disponujeme širokými a těžce nabytými zkušenostmi z vedení korporací, podnikání a akademického prostředí.

DÍKY NÁM DOCÍLÍTE VAŠEHO SNU, PROTOŽE SE VYVARUJETE MNOHA CHYB A POMOCÍ REALISTICKÉHO ČASOVÉHO HARMONOGRAMU SE ZAMĚŘÍTE NA ODPOVÍDAJÍCÍ CÍLE. TO VŠE JAKO ČLEN ZAPÁLENÉHO A ZKUŠENÉHO TÝMU.

BUDOVA

Nabízíme pro Vás 3000 m² vysoce interaktivního prostředí v architektonicky a interiérově výjimečných prostorách, kde bude Vaše firma prosperovat a získávat inspiraci od našeho týmu a ostatních zde zasídlených inovativních firem.

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ INSPIRUJÍCÍHO A INOVACE STIMULUJÍCÍHO PROSTŘEDÍ.

POLOHA

Perspektivní lokalita Zlatníky Hodkovice na jihu Prahy ve středu budoucího technologického klastru STAR (Science & Technology Advanced Region) mezi Evropskými centry excelence BIOCEV a ELI Beamlines specializujícími se na biotech a fyzikální vědy. Umístění Centra mimo Prahu umožňuje usídleným společnostem přístup k dotačním programům EU a současně být v těsné blízkosti centra Prahy a 20 minut od mezinárodního Letiště Václava Havla Praha.

LOKALITA MNOHÝMI OZNAČOVANÁ JAKO BUDOUCÍ PRAŽSKÉ SILICON VALLEY.

SÍŤ KONTAKTŮ

Využijte široké sítě kontaktů na vědce, osobnosti v businessu a investory včetně členů prestižních správních rad a poradních orgánů. Zveme Vás, abyste využili tyto možnosti, pomocí nichž dosáhnete rychleji svých cílů a komerčního úspěchu.

PROPOJÍME VÁS S EXPERTY A ZPROSTŘEDKUJEME MOŽNOSTI FINANCOVANÍ, KTERÉ POHNE S VAŠÍM PODNIKÁNÍM.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Rádi Vás uvítáme v našem pražském inovačním centru

InnoCrystal s.r.o.
Inovační 122
252 41 Zlatníky-Hodkovice
Czech Republic

InnoCrystal s.r.o.
Inovační 122
252 41 Zlatníky-Hodkovice
Czech Republic