Služby

KOMERCIALIZACE

 

KONZULTACE

 

TECHNOLOGIE

FINANCOVÁNÍ

 

PODNIKY MSP

 

START-UP a SPIN-OOF

 

PRO INVESTORY

 

KOMERCIALIZACE

 

KONZULTACE

 

TECHNOLOGIE

FINANCOVÁNÍ

 

PODNIKY MSP

 

START-UP a SPIN-OOF

 

PRO INVESTORY

 

Co nabízíme

KOMERCIALIZACE

Vlastníme rozsáhlé know-how v oblasti komercionalizace Vašich nápadů v prosperující firmu. Jsme připraveni nabídnout Vám své služby pro utřídění Vašich nápadů a myšlenek, jejich zhodnocení z hlediska spotřebitelských potřeb i mezinárodního dopadu, pomocí společného teamového úsilím dosáhnout založení start-up či spin-off společnosti a jejich rozvoje tak, abyste dosáhli svého cíle vlastnit úspěšný byznys.

ODBORNOST, KONZULTACE, MENTORING A COACHING

Vytvořit úspěšnou a prosperující společnost pro nás není nic nového. Náš manažerský tým má dohromady za sebou více než 60 let zkušeností v zakládání a vedení firem, jejich restrukturalizace a prodeji investorům. Zabíráme se mentorováním a koučováním start-upů, malých a středních podniků a velkých korporací. Můžeme využít široké sítě mezinárodních kontaktů v mnoha oblastech nutných pro chod podnikání. Víme, jak akcelerovat růst Vaší společnosti.

TECHNOLOGIE, PATENTY A PRODUKTY

Máme k dispozici zásobník slibných myšlenek, rozpracovaných projektů a prototypových produktů v oblasti biotechnologie. Spolupracujeme s univerzitami, výzkumnými institucemi a investory na zajištění financování a jejich proměnu v úspěšný byznys.

FINANCOVÁNÍ PRO INOVATIVNÍ PROJEKTY

Disponujeme rozsáhlými zkušenostmi v oblasti zajišťování soukromého kapitálu i veřejných zdrojů podpory výzkumu a vývoje. Naše mezinárodní možnosti pomohou financovat proměnu Vašich nápadů a technologií v úspěšné podnikání.

Malé nebo střední podniky (MSP) a korporace

Část prostoru v InnoCrystalu je alokováno pro MSP případně korporaci, ideálně podnikající v oblasti biotechnologie, která usiluje o přístup k inovativnímu prostředí, ke star-up/spin-off firmám spolu s výzkumným a vývojovým talentem a zprostředkování veřejné finanční podpory výzkumu a vývoje. Nabízíme atraktivní prostory v originálním moderním designu, inovativní prostředí budící inspiraci, flexibilní uspořádání interiéru a konkurenceschopnou cenu nájemného.

START-UP a SPIN-OFF

InnoCrystal je ideálním místem pro Váš start-up. Nabízíme zkušenosti našich expertů v komercializaci Vašich nápadů a projektů, manažerské schopnosti, spojení a kontakty na univerzity, výzkumné instituce a mezinárodní společnosti spolu s přístupem a asistencí se získáním soukromých i veřejných zdrojů financování – to vše ve strategické lokaci. Za naše služby neplatíte a už vůbec ne předem, nabízíme pracovat společně jako jeden tým výměnou za podíl ve vašem budoucím podnikání.

Pro INVESTORY

Pro investory nabízíme investiční příležitosti do podnikatelských talentů v oblasti přírodních věd, biotechnologie a příbuzných věd pod jednou střechou. Máme bohaté zkušenosti s brzkým rozpoznáním a manažerským vedením inovativních projektů za velice konkurenceschopných podmínek. Naší dlouhodobou vizí je vytvoření biotechnologického investičního fondu pro Region střední a východní Evropy.

Pro potenciální kupce především z korporátní oblasti nabízíme přístup k intelektuálnímu vlastnictví, technologiím, službám, prototypům a k naší pipeline příp. start-upům sídlícím v InnoCrystalu.

Pomoc firmám

 

Chcete zřídit pobočku své firmě? Pokud ano, rádi Vám pomůžeme s expanzí Vaší firmy s využitím naších mezinárodních zkušeností a kontaktů.

Naše služby mohou zahrnovat:

  1. Exklusivní kancelářské prostory v moderním a všestranném zařízení v blízkosti mezinárodního letiště a centra města
  2. Právní služby
  3. Účetní a administrativní podporu
  4. Registrační služby
  5. Účetní a administrativní podpora
  6. Navázání obchodních vztahů s odborníky a organizacemi, které vám mohou pomoci
  7. Příprava a exekuce business plán
  8. Napojení na klienty
  9. Zajištění ochrany duševního vlastnictví
  10. Různé formy Financování

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Rádi Vás uvítáme v našem pražském inovačním centru

InnoCrystal s.r.o.
Inovační 122
252 41 Zlatníky-Hodkovice
Czech Republic

InnoCrystal s.r.o.
Inovační 122
252 41 Zlatníky-Hodkovice
Czech Republic